Wróć

Wywiad z kierowcą Dawidem Klepackim

samochód ciężarowy na trasie

Dziś chcemy przedstawić Państwu pierwszy z serii naszych szybkich wywiadów z kierowcami, w którym rozmawiamy ze zwycięzcą pierwszej edycji naszego konkursu „Autostrada Nagród” Panem Dawidem Klepackim. Wywiad przeprowadził nasz szef sprzedaży i rozwoju Artur Ryszka. Dawid Klepacki pracuję jako kierowca zawodowy już od 8 lat. Jestem zatrudniony w małej rodzinnej firmie.

 

kierowca zawodowy zwyciezca konkursu
Zwycięzca konkursu „Autostrada Nagród”

Artur Ryszka: Jak podoba się Panu praca kierowcy zawodowego?

Dawid Klepacki: Pracowałem już w różnych firmach, w obecnej podoba mi się to, że jest poukładana i pozwala pogodzić pracę z życiem rodzinnym. Ogólnie jestem zadowolony i lubię swoją pracę.

Artur Ryszka: Co jest dla Pana najważniejsze podczas wykonywania codziennych zleceń?

Dawid Klepacki: Dobre pytanie. Najważniejsze jest dla mnie posiadać pełen komplet informacji na temat zlecenia. Dzięki temu mogę je sprawnie zrealizować. Czasami brakuje kluczowych informacji o zleceniu i szef musi kontaktować się z załadowcą, a następnie przekazuje informację do mnie, nieraz trwa to nawet godzinę. W aplikacji Delivry kierowca może skontaktować się z załadowca bezpośrednio, dzięki czemu ilość pośredników i droga informacji bardzo się skraca. Pozwala to zaoszczędzić wszystkim cenny czas.

Artur Ryszka: Co na co dzień motywuje Pana do pracy?

Dawid Klepacki: Ja zawsze powtarzam, że w moim przypadku jest to coś, co mam zapisane w genach. Po prostu od zawsze byłem i jestem zmotywowanym człowiekiem. Mój ojciec oraz dziadek, również byli kierowcami zawodowymi dlatego zamiłowanie do tego zawodu mam we krwi. Próbowałem kilku różnych zawodów, jednak to praca kierowcy daje mi największe spełnienie.

Artur Ryszka: Rozumiem, a czy jest coś, co mogłoby jeszcze podnieść Pana poziom motywacji?

Dawid Klepacki: Tak jest to zmiana stosunku załadowców do kierowców. Obecnie załadowcy traktują nas kierowców jako zło konieczne, co jest dla nas bardzo krzywdzące. Chcemy być po prostu traktowani z szacunkiem. Oczywiście jakieś inne formy gratyfikacji jak np. te, które oferuje Delivry w formie nagród są mile widziane, jednak przede wszystkim chcielibyśmy być traktowani z większym szacunkiem i to już by wystarczyło.

Artur Ryszka: Panie Dawidzie bardzo dziękuje za ten krótki wywiad. Życzę szerokości, dużo zdrowia oraz tego, żeby sytuacja na linii kierowca-załadowca w Polsce zmieniała się na lepsze.

Delivry to platforma stworzona do tego, żeby m.in. nagradzać kierowców za ich zaangażowanie i sumienną pracę. Jako jej twórcy jesteśmy świadomi potrzeb kierowców oraz wyzwań, z jakimi muszą zmagać się każdego dnia. Cały czas  staramy się zdobywać nową wiedzę i rozmawiać z kierowcami, żeby móc jeszcze lepiej dopasować naszą aplikację do ich wymagań. Tworząc platformę Delivry, chcemy, żeby praca kierowców była bardziej szanowana. Delivry jest aplikacją motywująco- lojalnościową. Dzięki Delivry załadowca ma możliwość utrzymać stały kontakt z kierowcą, nawiązać z nim trwałą relację i utrzymać dobre stosunki, co przynosi obydwóm stronom korzyści i likwiduje problem z dostępnością dobrego kierowcy na rynku. Więcej na temat Delivry znajduje się na stronie: delivry.pl

 

ciezarowka
Dowiedz się więcej o konkursie „Autostrada Nagród”
, klinkij: https://delivry.pl/konkurs/

Ściągnij aplikację dla kierowców zawodowych i dołącz do gryhttps://play.google.com/store/apps/details?id=pl.delivry

Zobacz pozostałych zwycięzców i polub nas na Facebooku aby być na bieżąco z nowinkami od Delivry: https://www.facebook.com/delivry.polska

Inne aktualności

Jak zwiększyć dostępność kierowców i zachęcić ich do wykonywania zleceń transportowych?

Najefektywniej osiągniemy ten cel poprzez grywalizację, czyli wykorzystując mechanizmy znane z gier...
Czytaj dalej

Marzenie o bazie regularnych kierowców jest na wyciągnięcie ręki. Zobacz, z jakich narzędzi skorzystać

O czym marzą producenci i dystrybutorzy, operatorzy logistyczni? O świecie, w którym...
Czytaj dalej

Transformacja cyfrowa w transporcie, czyli jak zwiększyć zaangażowanie kierowcy w wykorzystanie telematyki

Coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie systemów telematycznych, np. od naszego...
Czytaj dalej
Pokaż więcej